Szczegóły wydarzenia
Data:

12 czerwca

Godzina:

07:00 pm

Adress

WedrowkiPub

https://kbq.pl/128733

Zalewski/Autorski edycja dziewiąta, zaczynają kończyć nam się liczby. Stand-upowy cykl, w którym nieodrodny syn dolnośląskiej ziemi prezentuje najlepsze co w polskiej komedii na żywo odradza się niczym feniks z popiołów, niczym popiół z pieców, niczym piec z piekarnika.

Prowadzący Bartosz Zalewski zapewnia obecność absolutnie najciekawszych wykonawczyń i wykonawców stand-upowych, a ich solowe programy otrzymają odpowiednią oprawę klubowo-tekstową. Tym razem na progu lata pobieramy lokalne talenta w formie dwóch wspaniałych występujących osób:

Marcel Bieńkowski – Bezczelnie precyzyjny duch Karkonoszy, liczący rzepy jak swoje. Stalowe spojrzenie i opanowanie materiału sprawia że jego występy to powiew (przyszłej? teraźniejszej? przeszłej?) maestrii, a że to jego materiał to jednocześnie wiadomo że będzie bardzo mocno.

Martyna Podwysocka – Z uśmiechem jak ten cały klaun Pagliacci, ale też ze smutkiem jak ten cały klaun Pagliacci pani Martyna rozsnuwa przed nami tapestrię opowieści młodej kobiety w starym świecie. Na styku tych napięć błyska iskra, a my mamy okazję ją złapać w uszy swoje.