Szczegóły wydarzenia
Data:

6 października

Godzina:

07:00 pm

Adress

WedrowkiPub

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/121430/Wroc%C5%82aw/Paulina+Potocka+Stand-up/

Paulina Potocka w nowym programie „Ja to mam szczęście” opowie o swoich najnowszych przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Zaskoczy swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce. Wyjaśni jak wielkie znaczenie ma tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja dla klientów Biedronki.

Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu.

Na youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy „Awokado”: https://youtu.be/fWRxWC3djMg
Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TV4, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”.

Zasady wydarzenia:
1.Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. 2.Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
3.Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.
4.Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.