Muzyka gitarowa z Ameryki Łacińskiej

W programie muzyka pochodząca z Ameryki Łacińskiej a także lżejszy repertuar, jak np. utwory zespołu The Beatles, na gitary klasyczne solo i w duecie.

Krzysztof Nieborak – grał w wielu krajach Europy oraz na Kubie (gdzie pobierał nauki w El Instituto Superior del Arte) i w Meksyku, w swoim dorobku posiada płyty z rozmaitym repertuarem, w tym La Guitarra z muzyką z Ameryki Południowej oraz Leo Brouwer (Kuba) Piezas para guitarra, publicysta, założyciel i redaktor naczelny (1997-2002) kwartalnika Gitara, nauczyciel gry na gitarze. Obecnie mieszka w Bochni, gdzie organizuje koncerty charytatywne dla podopiecznych Fundacji Auxilium oraz wydaje płyty z kolędami na różne instrumenty.
Oliwia Lis – młoda i bardzo zdolna gitarzystka, laureatka ponad trzydziestu konkursów gitarowych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej m.in. Praguitarra Classica, konkursu im. Fernando Sora, Anna Amalia, konkursu w Omis, w Stuttgarcie, jak również w Zrucu nad Sazavou i Szczecinie, stypendystka m.in. Burmistrza miasta Brzeg, Marszałka województwa opolskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wstęp 15zł. Bilety można zakupić już godzinę przed występem w WędrówkiPub.

Data

kw. 03 2018
Zakończone!

Czas

19:00

Koszt

15zł
Kategoria