Artur Ambrożuk & Alicja Hudzik w Wędrówki PUB!

Zapraszamy na koncert duetu artrock/pop/blues z Wrocławia!

Muzycy odwiedzą Wędrówki Pub po raz pierwszy! Wcześniej grali m.in. w Chicago Jazz (Kraków), Autograf Club (Wrocław), La Boheme (Warszawa), W Oparach Absurdu (Warszawa), w Domu Klahra (Lądek – Zdrój) Galerii Wzgórze (Bielsko-Biała) oraz w Pubie Pod Ziemią (Kraków! Koncert we Wrocławiu to pierwsza okazja dla Dolnego Śląska, by usłyszeć nowy premierowy materiał autorski duetu!

Artur Ambrożuk – gitarzysta jazzowy, pianista oraz kompozytor. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Instrumentalnym (gitara jazzowa). Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 5 lat (fortepian), obecnie zaangażowany jest w kilka projektów o charakterze artystycznym (Artur Ambrożuk Group, Demode Combo), gdzie realizuje własną wizję gitary jako instrumentu improwizującego. W projekcie z Alą Hudzik wykorzystując znane standardy muzyki rozrywkowej, tworzy nowe aranże, brzmienia i improwizuje na kanwie popularnych melodii i zwrotów harmonicznych.

Alicja Hudzik to wokalistka o charakterystycznej jazzowej barwie głosu, absolwentka POSM I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Katowicach (w klasie fortepianu) oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego (Biologia – Antropologia fizyczna). Na co dzień działa na Uniwersytecie oraz jako redaktor muzyczny i key account & event manager. Śpiewa od małego, ma na koncie kilka projektów, wyróżnień oraz przeglądów wokalnych, a także występy w wielu kultowych miejscach w Krakowie, takich jak m.in. Klub Pod Jaszczurami oraz Centrum Kultury Rotunda.
Muzycy połączyli swoje siły i od Nowego Roku grają regularne koncerty w wielu miastach Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, Lądek – Zdrój), eksperymentują, komponują, aranżują, nagrywają i wspólnie bawią się muzyką. Autorski repertuar duetu to utwory w języku polskim oraz angielskim, oscylujące muzycznie wokół blues-rocka, muzyki jazzowej, popu i funku. Artyści mają również w zanadrzu popularne covery muzyki rozrywkowej (Queen, The Beatles, Doris Day, Frank Sinatra, White Stripes), opracowane we własnych aranżacjach jazz / pop / blues.

Artur Ambrożuk & Alicja Hudzik w WĘDRÓWKI PUB
Ul. Podwale 37/38, Wrocław
22 WRZEŚNIA 2018 R. (sobota)
Start: 20:00
Wstęp: kapelusz dla artystów
Zapraszamy!

https://www.facebook.com/ArturAmbrozukAlicjaHudzik

https://www.youtube.com/watch?v=mmaSLd9ijpU
https://www.youtube.com/watch?v=tGq5sQ2zQT0
https://www.youtube.com/watch?v=wRyaeWp2ETY

Data

wrz 22 2018
Zakończone!

Czas

20:00 - 23:00