Akademia Improwizacji: Warsztat otwarty

Akademia Improwizacji zaprasza na bezpłatny warsztat otwarty improwizacji teatralnej komediowej.

Pierwsze spotkanie bezpłatne organizacyjne/pokazowe odbędzie się 08.09.2018 w godzinach 18:00-20:00 w Pubie Wędrówki, ul. Podwale 37/38, Wrocław. Będzie można na własnej skórze przekonać jak trenują improwizatorzy i poznać kilka zasad improwizacji teatralnej. Jest to dobry pomysł dla osób, które chcą rozpocząć u nas cykl warsztatów ale nie wiedzą z czym to się je 🙂

Aby przyjść wystarczy wysłać zgłoszenie na maila akademia.improwizacji@gmail.com – w tytule “warsztat otwarty” a w treści maila “chcę” lub “dawaj mi tu impro” lub “będę”.

Nie wymagamy żadnego doświadczenia scenicznego. Uczymy od podstaw. Każdego.

Spotkania regularne kursowe będą przy ulicy Braniborskiej 2/10.
———
Warsztaty prowadzone są metodami technik teatru improwizacji, dzięki którym można tworzyć scenę na zawołanie. W teatrze tym nie ma scenariusza, przygotowanych postaci, tekstów – inspiracje pochodzą z publiczności i od aktorów.

Podczas cyklu naszych warsztatów poznasz od podstaw formy i techniki tworzenia scen improwizowanych. Ćwiczyć będziesz między innymi kreatywność, pewność siebie, wyrażanie emocji, słuchanie partnera, refleks oraz wiele innych niezbędnych umiejętności. Dowiesz się jak być atrakcyjnym scenicznie i jak nawiązać więź z publicznością. Ćwiczenia są dynamiczne i zabawne, skonstruowane aby uczyć poprzez zabawę – ten warsztat to 100% praktyki.
————
Podczas kursu (oraz po ukończeniu) będzie można uczestniczyć w Wieczorach Akademii Improwizacji gdzie improwizatorzy na różnym poziomie zaawansowania testują swoje umiejętności na scenie.
————-
Prowadzi Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel Teatru Improwizacji Improkracja, duetu Dwaj Panowie; improwizator w grupie PAPTAK oraz Slavic Party 24/7. Prowadzi warsztaty z teatru improwizacji (od 2010) oraz improwizacji w biznesie. Uczył się od trenerów m.in. z USA, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela, Argentyny, Słowenii. Ze sceną związany od 2006 roku.
————-
Jeżeli już wiesz, że chcesz zacząć kurs po spotkaniu organizacyjnym zapewne zainteresują Cię poniższe informacje.
Spotkania będą się odbywać się raz w tygodniu (dwie godziny) we Wrocławiu w siedzibie Akademii Improwizacji przy ul. Braniborskiej 2/10, sala 320, 3 piętro.

Koszt kursu „Basic Comedy 1” to 320zł, kurs trwa 8 tygodni (16 godzin).

Informacje o zapisach wysyłamy mailem – jeśli jesteście zainteresowani piszcie – akademia.improwizacji@gmail.com.

! ! ! ! Wszystkie PYTANIA proszę kierować na akademia.improwizacji@gmail.com ! ! ! !
————-
plakat: Marcin Skoczek
www.skoq.pl
foto: Rafał Ogrodowczyk
www.facebook.com/chaosrec

Data

wrz 08 2018
Zakończone!

Czas

18:00 - 20:00